اخبار

ارزیابی ساختار اسکلتی و قامتی و همچنین آگاهی از وضعیت بدنی
کارنامه پایش تندرستی دانشجویان ورودی جدید

ارزیابی ساختار اسکلتی و قامتی و همچنین آگاهی از وضعیت بدنی

برای ارزیابی ساختار اسکلتی و قامتی و همچنین آگاهی از وضعیت بدنی خود لطفا از طریق لینک زیر وارد سامانه ×ستاو× شده و با درج پاسخ به سوالات مربوط، کارنامه پایش تندرستی خود را ایجاد نمایید و منتظر تماس کارشناسان مرکز تندرستی برای انجام تست های عملی باشید.

ادامه مطلب
جشنواره ورزشی بهاره ۱۴۰۲ برگزار شد.
جشنواره بهاره

جشنواره ورزشی بهاره ۱۴۰۲ برگزار شد. گالری

این جشنواره با حضور دانشجویان دختر و پسر و همچنین اساتید و کارکنان دانشگاه در رشته های مختلف ورزشی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۰۲-۱۴۰۱ برگزار گردید و نفرات و تیمهای برگزیده مشخص شدند. تعدادی از رشته های ورزشی نیز توام با هفته خوابگاههای دانشجویی و به همین مناسب نامگذاری و اجرا گردید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیل کارنامه سلامت دانشجویان و ثبت آن در سیستم گلستان
راهنمای سیستم گلستان دانشجویان

راهنمای تکمیل کارنامه سلامت دانشجویان و ثبت آن در سیستم گلستان گالری

کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است با مراجعه به "سامانه کارنامه سلامت دانشجویان ورودی جدید" به آدرس‌های زیر، ۲ پرسشنامه مربوط را تکمیل و خروجی چاپ شده از اطلاعات سامانه را درسامانه گلستان دانشگاه ولایت بارگذاری نماید. در صورت مواجهه با هر گونه سوال یا مشکل با شماره تلفن های ۰۵۴۳۱۲۵۱۳۱۲ یا ۰۹۳۶۵۱۲۴۱۴۱ تماس بگیرید. مرکز بهداشت و مشاوره دانشگاه ولایت

ادامه مطلب
همایش پیاده روی دانشگاهیان دانشگاه ولایت به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر صبح روز سه شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ در این دانشگاه برگزار شد.
برگزاری همایش پیاده روی دانشگاهیان دانشگاه ولایت به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر

همایش پیاده روی دانشگاهیان دانشگاه ولایت به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر صبح روز سه شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ در این دانشگاه برگزار شد. گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت، همایش پیاده روی دانشگاهیان دانشگاه ولایت به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، به همت اداره تربیت بدنی، صبح روز سه شنبه، ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۱، از محل یادمان شهدای گمنام پس از قرائت فاتحه و نثار آن به ارواح طیبه شهدای خوشنام آغاز و بعد از طی مسیرهای ساختمان آموزشی، مجتمع فرهنگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، فلکه دانشکده ادبیات و علوم انسانی و ساختمان معاونت دانشجویی در محل آلاچیق فضای سبز بلوار مسجد پیامبر اعظم (ص) به همراه صرف صبحانه به پایان رسید.

ادامه مطلب